Přihláška

Název souboru
Přihláška – kroužky, kluby (pdf) prihlaska na ZU
Přihláška – kroužky, kluby (doc) Brzy bude ke stažení aktuální přihláška
Přihláška – letní činnost, tábory (pdf) Brzy bude ke stažení aktuální přihláška
Přihláška – letní činnost, tábory (doc) Brzy bude ke stažení aktuální přihláška
Nástupní list na vícedenní akce (pdf) Nástupní list

 

ONLINE PŘIHLÁŠENÍ na akce, kroužky a tábory DDM Stříbro

V tomto dokumentu najdete několik jednoduchých kroků, které je potřeba zvládnout k vyřízení přihlášky do kroužku, na akci nebo tábor přímo z internetu. Přihlašování v novém online centru DDM Stříbro probíhá podle podobných principů, jako když nakupujete v e-shopu. Nejprve se v našem centru zaregistrujete a poté pracujete s účastníky (vašimi dětmi nebo vlastní osobou).

KROK 1 – REGISTRACE UŽIVATELE
Podívejte se na stránky https://ddm-stribro.iddm.cz
Najdete zde jednoduchý formulář pro registraci uživatele.
Vyplňte svůj platný email, heslo, které si vymyslíte, jméno a příjmení zákonného zástupce.
Pokud už v databázi DDM Stříbro vaše děti jsou (jsou nebo byly přihlášeny na některý kroužek DDM Stříbro), registrujte se na tu mailovou adresu, kterou známe. Další práce pak pro vás bude jednodušší!
Poté vám na váš email přijde zpráva s tzv. validačním odkazem – tím potvrdíte, že daná adresa je skutečně vaše.
Nyní jste již zaregistrováni v našem online centru a můžete pokračovat v dalších krocích.

KROK 2 – AKTUALIZACE ÚDAJŮ ÚČASTNÍKŮ nebo ZADÁNÍ NOVÝCH ÚČASTNÍKŮ
Na https://ddm-stribro.iddm.cz/se mohou přihlašovat všichni účastníci, bez ohledu na to, zda už byli v DDM Stříbro dříve registrováni.
Jestliže už k nám některé vaše děti chodili (případně vy sami), uvidíte je na úvodní obrazovce v tzv. přehledu účastníků.
Prosíme, aktualizujte jejich údaje (adresy, telefony, zdravotní pojišťovnu, školu, informace o zdravotním stavu…)
Jste-li přesvědčeni, že byste zde svoje děti měli vidět a nejsou tu, mohlo se stát, že neznáme vaši aktuální mailovou adresu – v takovém případě systém děti nedokáže k vaší registraci přiřadit. Kontaktujte prosím ředitele DDM, abychom to dali do pořádku. Přijměte prosím s pochopením, že budeme potřebovat ověření, že jde skutečně o vaše děti a nemůžeme proto tuto operaci provést telefonicky.
Jste-li noví zájemci (nebo máte další děti, které ještě registrované nejsou), kliknutím na tlačítko „nový účastník“ můžete do naší databáze zapsat další osobu.

KROK 3 – VÝBĚR KROUŽKU, AKCE, TÁBORA PRO PŘIHLÁŠENÍ
V menu vyberte vhodnou položku. Zobrazí se vám přehled všech kroužků, akcí táborů, na které je možné se přihlásit online.
Výběr můžete zúžit pomocí filtrů v pravé části obrazovky (podle zaměření, dne či místa konání).
Kliknutím na řádek s kroužkem, akcí, táborem se zobrazí detailní informace o něm. Pod těmito informacemi najdete přehled všech účastníků spojených s vaším účtem – stačí pouze kliknout na tlačítko „přihlásit účastníka“ u některého z nich.

KROK 4 – PŘIHLÁŠKA
Nyní už zadáváte PŘEDBĚŽNOU přihlášku.  Vyberte, zda bude vaše dítě po skončení kroužku, akce, tábora odcházet samostatně nebo v doprovodu (platí pro mladší 18 let).
Vyplňte prosím tzv. „věkovou skupinu“. Jde o statistický údaj pro výkaznictví ministerstva školství. Tento údaj je svázán s typem školní docházky, nikoli s věkem. Řiďte se, proto prosím, komentáři u jednotlivých kategorií.
Vyplňte případně poznámku pro nás a zatrhněte potvrzení o souhlasu s podmínkami účasti. Vnitřní řád DDM Stříbro najdete na webu DDM, popřípadě v DDM k nahlédnutí.
Kliknutím na tlačítko „přihlásit účastníka“ odešlete celou přihlášku do našeho systému. Na úvodní obrazovce (menu „účastníci“) najdete přehled všech takto zadaných přihlášek a také stavu jejich úhrad.

Vezměte prosím na vědomí, že proces online přihlašování zakládá pouze předběžnou přihlášku, kterou musíme následně potvrdit. Po potvrzení přihlášky dostanete emailem vyplněný formulář přihlášky k podepsání. Spolu s ním obdržíte také pokyny k platbě. Je bezpodmínečně nutné dodržet správný variabilní symbol a správně vyplnit zprávu pro příjemce  –  v opačném případě nebude platba spárována s vaší přihláškou a budeme vás považovat za dlužníky! Platbu můžete provést také hotově v kanceláři DDM Stříbro.

 

kluk.png, 20kB