Novinky

20.03.2019 Ve dnech 18.-22. března se nekonají kroužky Jitky Zaoralové

Ve dnech 18.-22. března nebudou ze zdravotních důvodů probíhat kroužky Jitky Zaoralové.

04.03.2019 Ve dnech 4.-5. 3. se ruší kroužky Jitky Zaoralové

V pondělí a úterý nebudou ze zdravotních důvodů probíhat kroužky Jitky Zaoralové.

25.02.2019 Přihlašování na tábory a platby

Na Vámi vybraný tábor je možno se přihlásit pouze ONLINE způsobem. Návod k přihlášení naleznete v sekci KROUŽKY. Přihlašování bude možné do 31. 5. nebo do naplnění kapacity tábora. Platbu za vybraný tábor je třeba provést do 30 dnů od schválení přihlášky, nejpozději však do 31. 5. 2019 v hotovosti v kanceláři DDM Stříbro nebo bezhotovostní formou. V případě, že budete žádat o příspěvek od zdravotní pojišťovny je nutné provést platbu v hotovosti v kanceláři DDM Stříbro.

18.02.2019 Letní táborová činnost DDM Stříbro

V sekci Tábory je uveřejněna nabídka letní táborové činnosti DDM Stříbro. Přehled letní táborové činnosti DDM Stříbro je k dispozici ke stažení v sekci Dokumenty a formuláře/Pro rodiče a účastníky . Přihlašování bude možné od pondělí 25. 2. 2019 cca od 16,00 hod.

03.02.2019 Zrušení kroužků L. Žižkové

V době 4. 2. - 8. 2. 2019 budou všechny zájmové útvary Lenky Žižkové z provozních důvodů (nemoc vedoucí) ZRUŠENY. Děkujeme za pochopení.

Úspěchy v Poháru mládeže Plzeňského kraje

03.10.2018
 
Lukostřelci Českého lesa úspěšně reprezentovali v Poháru mládeže Plzeňského kraje v terčové lukostřelbě.
V neděli 30. 9. 2018 se v Plzni na střelnici ve Štruncových sadech uskutečnilo finále Poháru mláděže Plzeňského kraje v terčové lukostřelbě (PMPK). Pohár mládeže Plzeňského kraje v terčové lukostřelbě je cyklus 6 závodů, které se pravidelně konají v době letního závodního období. Umístění v PMPK předpokládá minimálně tři starty v soutěžní sestavě a do celkového pořadí se počítá průměr z nejlepších tří výsledků. Jedná se o nejvyšší lukostřeleckou soutěž na úrovni Plzeňského kraje.
Úspěšně se těchto závodů účastnili zástupci LK Lukostřelci Českého lesa, kteří trénují a připravují se v lukostřeleckých zájmových útvarech DDM Stříbro a DDM Tachov se PMPK pravidelně zúčastňují.
V divizi holý luk  se zástupci klubu v jednotlivých závodech poháru pravidelně umisťovali na medailových pozicích.
V celkovém pořadí PMPK ve svých kategoriích zvítězili Kristýna Mužíková, Karel Tříska a Klára Mužíková, na druhých místech se umístili Dan Pirožinský, Natálie Lehocká, Ondřej Fiala a Denisa Hrušková a 3. místa vybojovali  Anežka Šimková, Tomáš Krejča a Tereza Dischingerová.
Finále Poháru mláděže Plzeňského kraje byl poslední závod sezóny v terčové lukostřelbě. Nyní čeká úspěšné lukostřelce příprava na jistě také úspěšnou halovou lukostřeleckou sezónu.
 
R. Mužík