03.04.2019 Velikonoční provoz DDM Stříbro

V době velikonočních prázdnin (18. 4. - 22. 4. 2019) nebude probíhat pravidelná zájmová činnost. Dům dětí a mládeže Stříbro bude uzavřen.

20.03.2019 Ve dnech 18.-22. března se nekonají kroužky Jitky Zaoralové

Ve dnech 18.-22. března nebudou ze zdravotních důvodů probíhat kroužky Jitky Zaoralové.

04.03.2019 Ve dnech 4.-5. 3. se ruší kroužky Jitky Zaoralové

V pondělí a úterý nebudou ze zdravotních důvodů probíhat kroužky Jitky Zaoralové.

25.02.2019 Přihlašování na tábory a platby

Na Vámi vybraný tábor je možno se přihlásit pouze ONLINE způsobem. Návod k přihlášení naleznete v sekci KROUŽKY. Přihlašování bude možné do 31. 5. nebo do naplnění kapacity tábora. Platbu za vybraný tábor je třeba provést do 30 dnů od schválení přihlášky, nejpozději však do 31. 5. 2019 v hotovosti v kanceláři DDM Stříbro nebo bezhotovostní formou. V případě, že budete žádat o příspěvek od zdravotní pojišťovny je nutné provést platbu v hotovosti v kanceláři DDM Stříbro.

18.02.2019 Letní táborová činnost DDM Stříbro

V sekci Tábory je uveřejněna nabídka letní táborové činnosti DDM Stříbro. Přehled letní táborové činnosti DDM Stříbro je k dispozici ke stažení v sekci Dokumenty a formuláře/Pro rodiče a účastníky . Přihlašování bude možné od pondělí 25. 2. 2019 cca od 16,00 hod.

Cheerleaders na Městském plese

29.01.2019 Dne 26.1.2019 se předvedly na Městském plese  tanečnice ze soutěžních skupin Cheerleaders Sparkles a Cheerleaders Diamonds.

Sparkles jako vždy nasadila svou energii, extrémní odvahu a naladila celý sál do letních dní. Tato skupina se spíše zaměřuje na sportovní cheerleading a věnuje se více akrobacii,stuntum a gymnastice.
Skupina Diamonds zazářila pod modrým světlem a oslnila svou nápaditou choreografií na téma Sebevražedný oddil. Dívky se na parketě přeměnily na nádhernou Harley a sklidily obrovský úspěch za celkový dojem choreografie.
Obě skupiny se pečlivě připravují na několik soutěží, které je v březnu a dubnu čekají. Dále se blíží termín,kdy už budou mít všechny profesionální dresy tak že další posun pro celkový dojem.
moc děkujeme za pozvání.:)