Novinky

03.04.2019 Velikonoční provoz DDM Stříbro

V době velikonočních prázdnin (18. 4. - 22. 4. 2019) nebude probíhat pravidelná zájmová činnost. Dům dětí a mládeže Stříbro bude uzavřen.

20.03.2019 Ve dnech 18.-22. března se nekonají kroužky Jitky Zaoralové

Ve dnech 18.-22. března nebudou ze zdravotních důvodů probíhat kroužky Jitky Zaoralové.

04.03.2019 Ve dnech 4.-5. 3. se ruší kroužky Jitky Zaoralové

V pondělí a úterý nebudou ze zdravotních důvodů probíhat kroužky Jitky Zaoralové.

25.02.2019 Přihlašování na tábory a platby

Na Vámi vybraný tábor je možno se přihlásit pouze ONLINE způsobem. Návod k přihlášení naleznete v sekci KROUŽKY. Přihlašování bude možné do 31. 5. nebo do naplnění kapacity tábora. Platbu za vybraný tábor je třeba provést do 30 dnů od schválení přihlášky, nejpozději však do 31. 5. 2019 v hotovosti v kanceláři DDM Stříbro nebo bezhotovostní formou. V případě, že budete žádat o příspěvek od zdravotní pojišťovny je nutné provést platbu v hotovosti v kanceláři DDM Stříbro.

18.02.2019 Letní táborová činnost DDM Stříbro

V sekci Tábory je uveřejněna nabídka letní táborové činnosti DDM Stříbro. Přehled letní táborové činnosti DDM Stříbro je k dispozici ke stažení v sekci Dokumenty a formuláře/Pro rodiče a účastníky . Přihlašování bude možné od pondělí 25. 2. 2019 cca od 16,00 hod.

Stříbrské Cheerleaders na Czech dance tour 2019

03.04.2019 Dne 16.3.2019 proběhlo regionální kolo soutěže Czech dance tour 2019 - Plzeňský kraj. V soutěži bylo letos přihlášeno přes 70 choreografií. Mohly jsme s děvčaty sledovat i jiné taneční styly a to disco dance, dsico show dance, dance art, plesové choreografie, latino show, street dance a jiné další kategorie. 

Za DDM Stříbro startovaly celkem tři skupiny. Cheerleaders Diamonds se sestavou Why So serious na téma filmu Sebevražedný oddíl. Cheerleaders Sparkles se sestavou Summer vibes a #AGcrew se sestavou BackInTime. 
Skupiny se připravovaly naplno od září. Týmy cheerleaders měly extrémně náročné přípravy v podobě dvouhodinových tréninků,dále náhradní tréninky, obě skupiny si přišli extra workshopem kdy je náš úžasný parťák a kamarád Martin Pendl učil herectví, výrazy a troufám si říct,že tohle z velké části pomohlo zvýtězit nad největšími soupeři z loňského roku. Soupeřům samozřejmě děkujeme a gratulujeme k nádhernému třetímu místu. Tentokrát tedy tekly slzy štěstí, skákaly jsme metr vysoko a Cheerleaders SilveTeam dovezlo domů zlato i stříbro s postupem na Mistrovství Čech v Chrudimi. Trénovat neprestavame,naopak- pritvrdime. Do konce dubna zbývá dost času se zlepšit ještě natolik,aby jsme to v Chrudim pořádně ukázaly:* 
Naše tanečnice ze hip hop předvedly nádhernou energickou sestavu BackInTime pod vedením Dagmar Campulove a zasloužily si tak nádherné třetí místo. 
Další soutěž 30.3 - O pohár města Klatovy, kam jedou navíc soutěžit i náš výběr nejmenších tanečnic tedy Cheerleaders PRINCESSES. :*