Novinky

28.05.2020 Úřední hodiny DDM Stříbro v období 1. 6. - 30. 6. 2020

Úřední hodiny DDM Stříbro pro období 1. 6. - 30. 6. 2020 naleznete v sekci Úřední hodiny. Mimo uvedenou dobu je vstup do DDM Stříbro povolen pouze po domluvě. Informace o činnosti DDM Stříbro je možné poskytovat také telefonicky nebo e-mailem. Přihlášky a žádosti o vrácení části úplaty je možno vhazovat do schránky DDM Stříbro.

27.05.2020 Otevření veřejného dětského hřiště DDM Stříbro

Od 1. 6. 2020 bude pro veřejnost otevřeno veřejné dětské hřiště DDM Stříbro. Využívání bude možné na vlastní nebezpečí a odpovědnost dle podmínek stanovených v Provozním řádu dětského hřiště a horolezecké stěny. Horolezeckou stěnu je možno využívat pouze s vlastním doneseným vybavením. Budova DDM Stříbro je uzavřena. 

18.05.2020 Vrácení části úplaty za zájmové vzdělávání

Za neproběhlé schůzky zájmových útvarů v období od 11. 3. 2020 do 12. 6. 2020 je možno požádat o vrácení poměrné části zaplacené úplaty za zájmové vzdělávání. Vrácení je možné pouze na základě vyplněné a podepsané žádosti a jen bezhotovostním převodem na bankovní účet žadatele. Žádosti o vrácení je možné podávat pouze do 26. 6. 2020. Formulář žádosti naleznete v sekci Dokumenty a formuláře/ Pro rodiče a účastníky. Děkujeme Vám za pochopení a vstřícnost.

06.05.2020 Neobnovení činnosti DDM Stříbro

Dle rozhodnutí zřizovatele a ředitele DDM Stříbro nebude v tomto školním roce obnovena činnost zájmových útvarů. DDM Stříbro bude do 30. 6. 2020 uzavřen. Do tohoto data se nebudou konat zájmové útvary ani pronájmy prostor. Vzdělávání v některých útvarech bude i nadále probíhat distanční formou.

10.04.2020 Velikonoční přání

Přejeme všem klientům a přátelům DDM Stříbro klidné, pohodové a veselé Velikonoce.

Velikonoční třásnění

23.04.2019

Velikonoční třásnění 
V době velikonočních svátků, kdy všichni v klidu připravují velikonoce, pečou s maminkami beránky a mazance se naše tanečnice připravovaly na soutěž Mia Festival 2019 semifinálové kolo v Plzni. Ve čtvrtek proběhl mimořádný trénink a v pátek se ráno odjíždělo na soutěž. Za DDM Stříbro startovaly čtyři choreografie - dvě dua O pohár a dvě juniorské groups. Na soutěž jsme jely s pokorou a šlo nám tentokrát především o to,abychom si to užily všechny jako tým. Duo Trami a Daný obsadily v kategorii streetdance duo druhé místo. Jedny z největších bojovnic byly ale také sestry Anna a Eliska Vydrová, které soutěžily v Duo Cheer - origynal dynamic,kdy ve své kategorii porazily 5 skupin a vyhrály 1.misto v titulu o Pohár. Groups juniorky obsadily ve své kategorii první místa a postoupily do Prahy na mistrovství ČR. Postup pro nás samozřejmě znamená hodně,ale s postupem jsme nikdo nepočítal a letos máme hlavní cíl v soutěži Czech dance tour,na které nám tento rok velice záleží. Nyní se připravujeme na 28.4.2019 kdy budeme soutěžit v Chrudimi na Mistrovství Čech. Konkurence bude velice vysoká,bude to opravdu boj tak nám držte palce!