Novinky

13.02.2020 Letní tábory DDM Stříbro

V současné době vytváříme nabídku táborové činnosti na letošní léto. Nabídku plánujeme zveřejnit 28. února 2020. Přihlašování pak bude možné on-line způsobem od 9. 3. 2020 od 16,00 hod..

12.02.2020 Jarní prázdniny v DDM Stříbro

V době jarních prázdnin (17. 2. - 21. 2.) bude Dům dětí a mládeže Stříbro uzavřen. Činnost zájmových útvarů DDM Stříbro bude pokračovat od pondělí 24. února 2020.

24.01.2020 Vnitřní řád DDM Stříbro

S účinností od 6. 1. 2020 platí nové znění Vnitřního řádu DDM Stříbro. V části Provozní a vnitřní režim byla doplněna pravidla pro doprovázející a vyzvedávající osoby. K uvedeným změnám jsme přistoupili z důvodu zajištění větší bezpečnosti účastníků vzdělávání. Celé znění naleznete v sekci Dokumenty a formuláře.

14.01.2020 Kroužky L. Zižkové

V týdnu 13. 1. - 24. 1. 2020 se z provozních důvodů nebudou konat dopolední kroužky L. Žižkové a kroužky Kytara 1 - 5. Děkujeme za pochopení.

17.12.2019 Vánoční prázdniny

V době vánočních prázdnin bude Dům dětí a mládeže Stříbro uzavřen. Činnost zájmových útvarů DDM Stříbro v novém kalendářním roce bude zahájena v pondělí 6. ledna 2020.

Sesterské cheer DUO zvítězilo ve Finále MIA Festival 2019

28.05.2019

V pátek 24.5.2019 se tři skupiny vydaly do pražské Lucerny soutěžit na Finále MIA Festival 2019. První skupinu tvoří pouze dvě členky a to Anna Vydrová (11 let) a Eliška Vydrová (9 let), které v Plzni na regionálním kole vybojovaly 1.místo. Jako trenérka se přiznám, že jsem nedoufala možná ani to, že z Prahy dovezeme medaili. Chtěla jsem aby si Anička a Eliška zkusily finále, získaly nové zkušenosti,jelikož jsem věděla předem startovní listinu a viděla jak silné soupeřky holky mají. Sesterské cheer DUO nezklamalo, ukázalo co v nich je a s velkým bodovým náskokem se dostali na 1.místo!!! Pro celý náš tým to byla obrovská výhra, všechny členky naše duo velice podporovaly. Cheer DUO A+E se sestavou Sweet but psycho se stávají celorepublikovými vítězkami a věříme, že v příštím roce odvedou stejně dobré výsledky. 
Další bojovnice byly dvě juniorské skupiny. Skupina Diamonds bojovala za kategorii PROFI CHEER 10-11 let (půměr) a skupina Sparkles za kategorii PROFI CHEER 11-12 let(průměr). Bylo pro nás velkou poctou , že jsme v kategorii profi kam jsme byly porotou přeřazeni v regionálním kole. O to mnohem těžší jsme to měly ale na finále. Proti nám soupeřily i skupiny ze Slovenska. Obě dvě skupiny předvedly maximální výkony, ale samozřejmě uznáváme, že soupeři byly úžasný. My opět víme co děláme špatně, co napravit a co vylepšit. Obě skupiny si tedy odvezly ve své kategorii 3. místo. Tohle celé by nebylo bez pomoci dvou coach asistentů - Daniela Pleskačová a Adéla Peevová. Obě dívky se věnují tanci, milují tvorbu choreografie, učí se vedení týmu a dalším aspektům důležitým pro vedení týmu. 
Na závěr bych chtěla sdělit, že od září se konečně Cheerleaders Silverteam rozroste o další skupinu. Bude tím skupina Cheer 7- Senioři. Skupina je vytvořena především pro středoškoláky a žáky 9.tříd základní školy. Kdo by měl zájem stále do našeho týmu přibíráme zájemce všech věkových kategorií a to 3-18 let. 
Jitka Zaoralová DDM Stříbro