Novinky

07.06.2019 Ukončení činnosti zájmových útvarů DDM Stříbro ve školním r

Ke dni 14. 6. 2019 bude ukončena pravidelná činnost většiny zájmových DDM Stříbro. Některé zájmové útvary však budou probíhat do 28. 6. 2019. Informace o ukončení činnosti těchto ZÚ poskytnou jejich vedoucí.

28.05.2019 Čtvrteční ZÚ J. Zaoralové

Odpolední ZÚ J. Zaoralové (První pomoc, Cheerleaders Diamonds, Cheerleaders Sparkles) se z provozních důvodů 30. 5. 2019 nekonají

22.05.2019 Zájmový útvar Výtvarné dílny pro děti a mládež

Zájmový útvar Výtvarné dílny pro děti a mládež se v období 3. 6. - 14. 6.nebude z provozních důvodů konat. Schůzky budou nahrazeny v květnu 2019. Informace u vedoucí zájmového útvaru J. Minaříkové.

03.04.2019 Velikonoční provoz DDM Stříbro

V době velikonočních prázdnin (18. 4. - 22. 4. 2019) nebude probíhat pravidelná zájmová činnost. Dům dětí a mládeže Stříbro bude uzavřen.

20.03.2019 Ve dnech 18.-22. března se nekonají kroužky Jitky Zaoralové

Ve dnech 18.-22. března nebudou ze zdravotních důvodů probíhat kroužky Jitky Zaoralové.

Sesterské cheer DUO zvítězilo ve Finále MIA Festival 2019

28.05.2019

V pátek 24.5.2019 se tři skupiny vydaly do pražské Lucerny soutěžit na Finále MIA Festival 2019. První skupinu tvoří pouze dvě členky a to Anna Vydrová (11 let) a Eliška Vydrová (9 let), které v Plzni na regionálním kole vybojovaly 1.místo. Jako trenérka se přiznám, že jsem nedoufala možná ani to, že z Prahy dovezeme medaili. Chtěla jsem aby si Anička a Eliška zkusily finále, získaly nové zkušenosti,jelikož jsem věděla předem startovní listinu a viděla jak silné soupeřky holky mají. Sesterské cheer DUO nezklamalo, ukázalo co v nich je a s velkým bodovým náskokem se dostali na 1.místo!!! Pro celý náš tým to byla obrovská výhra, všechny členky naše duo velice podporovaly. Cheer DUO A+E se sestavou Sweet but psycho se stávají celorepublikovými vítězkami a věříme, že v příštím roce odvedou stejně dobré výsledky. 
Další bojovnice byly dvě juniorské skupiny. Skupina Diamonds bojovala za kategorii PROFI CHEER 10-11 let (půměr) a skupina Sparkles za kategorii PROFI CHEER 11-12 let(průměr). Bylo pro nás velkou poctou , že jsme v kategorii profi kam jsme byly porotou přeřazeni v regionálním kole. O to mnohem těžší jsme to měly ale na finále. Proti nám soupeřily i skupiny ze Slovenska. Obě dvě skupiny předvedly maximální výkony, ale samozřejmě uznáváme, že soupeři byly úžasný. My opět víme co děláme špatně, co napravit a co vylepšit. Obě skupiny si tedy odvezly ve své kategorii 3. místo. Tohle celé by nebylo bez pomoci dvou coach asistentů - Daniela Pleskačová a Adéla Peevová. Obě dívky se věnují tanci, milují tvorbu choreografie, učí se vedení týmu a dalším aspektům důležitým pro vedení týmu. 
Na závěr bych chtěla sdělit, že od září se konečně Cheerleaders Silverteam rozroste o další skupinu. Bude tím skupina Cheer 7- Senioři. Skupina je vytvořena především pro středoškoláky a žáky 9.tříd základní školy. Kdo by měl zájem stále do našeho týmu přibíráme zájemce všech věkových kategorií a to 3-18 let. 
Jitka Zaoralová DDM Stříbro