Novinky

18.10.2019 Zájmové útvary L. Žižkové

V období 21. 10. 2019 až 25. 10. 2019 se zájmové útvary vedené L. Žižkovou z provozních důvodů nekonají. Děkujeme za pochopení.

09.10.2019 Provoz DDM v době podzimních prázdnin

V době podzimních prázdnin (29. 10. - 30. 10. 2019) bude Dům dětí a mládeže Stříbro pro veřejnost uzavřen. Zájmové útvary se v tomto období nekonají.

20.09.2019 Jóga pro děti a Klubíčko

Z důvodu nízkého (podlimitního) počtu přihlášených nebudou ZÚ Jóga pro děti a Klubíčko zahájeny ve stanoveném termínu. Datum zahájení činnosti Vám bude oznámen. Zájmové útvary budou stále nabízeny a bude možno se na ně dále přihlašovat. Pokud se však nenaplní požadovaný minimální počet do 25. 10. 2019 budou tyto zájmové útvary zrušeny. Zaplacený poplatek bude v tomto případě po tomto datu vrácen.

29.08.2019 Zájmové útvary 2019/2020

Přehled zájmových útvarů DDM Stříbro pro rok 2019/2020 je uveřejněn v sekci Kroužky Přihlašování je možné online od pondělí 2. 9. 2019 od cca 9.00 hod. Postup pro přihlášení je uveřejněn v sekci Kroužky/Jak se přihlásit?.

16.08.2019 Nabídka zájmových útvarů

Nabídku zájmových útvarů na nový školní rok plánujeme zveřejnit 29. 8. 2019. Přihlašování na vybrané zájmové útvary bude umožněno od 2. 9. 2019. Zájmové útvary zahájí svoji pravidelnou činnost 23. 9. 2019.

Sesterské cheer DUO zvítězilo ve Finále MIA Festival 2019

28.05.2019

V pátek 24.5.2019 se tři skupiny vydaly do pražské Lucerny soutěžit na Finále MIA Festival 2019. První skupinu tvoří pouze dvě členky a to Anna Vydrová (11 let) a Eliška Vydrová (9 let), které v Plzni na regionálním kole vybojovaly 1.místo. Jako trenérka se přiznám, že jsem nedoufala možná ani to, že z Prahy dovezeme medaili. Chtěla jsem aby si Anička a Eliška zkusily finále, získaly nové zkušenosti,jelikož jsem věděla předem startovní listinu a viděla jak silné soupeřky holky mají. Sesterské cheer DUO nezklamalo, ukázalo co v nich je a s velkým bodovým náskokem se dostali na 1.místo!!! Pro celý náš tým to byla obrovská výhra, všechny členky naše duo velice podporovaly. Cheer DUO A+E se sestavou Sweet but psycho se stávají celorepublikovými vítězkami a věříme, že v příštím roce odvedou stejně dobré výsledky. 
Další bojovnice byly dvě juniorské skupiny. Skupina Diamonds bojovala za kategorii PROFI CHEER 10-11 let (půměr) a skupina Sparkles za kategorii PROFI CHEER 11-12 let(průměr). Bylo pro nás velkou poctou , že jsme v kategorii profi kam jsme byly porotou přeřazeni v regionálním kole. O to mnohem těžší jsme to měly ale na finále. Proti nám soupeřily i skupiny ze Slovenska. Obě dvě skupiny předvedly maximální výkony, ale samozřejmě uznáváme, že soupeři byly úžasný. My opět víme co děláme špatně, co napravit a co vylepšit. Obě skupiny si tedy odvezly ve své kategorii 3. místo. Tohle celé by nebylo bez pomoci dvou coach asistentů - Daniela Pleskačová a Adéla Peevová. Obě dívky se věnují tanci, milují tvorbu choreografie, učí se vedení týmu a dalším aspektům důležitým pro vedení týmu. 
Na závěr bych chtěla sdělit, že od září se konečně Cheerleaders Silverteam rozroste o další skupinu. Bude tím skupina Cheer 7- Senioři. Skupina je vytvořena především pro středoškoláky a žáky 9.tříd základní školy. Kdo by měl zájem stále do našeho týmu přibíráme zájemce všech věkových kategorií a to 3-18 let. 
Jitka Zaoralová DDM Stříbro