Novinky

01.04.2020 Činnost DDM Stříbro.

V současné době stále přijímáme přihlášky na letní tábory, připravujeme plánované akce a snažíme se pokračovat i ve své hlavní činnosti, v zájmovém vzdělávání. Podrobnosti o činnosti naleznete v sekci UDÁLOSTI.

23.03.2020 Letní táborová činnost

Vážení rodiče, děkujeme za Váš zájem o letní táborovou činnost DDM Stříbro. I v době probíhajících preventivních opatření je možno se na volné tábory hlásit. Podepsané přihlášky je možno odevzdávat do schránky u hlavního vchodu do DDM Stříbro. Platby provádějte po skončení platnosti současných opatření.

10.03.2020 Uzavření DDM Stříbro

Od 11. 3. 2020 je Dům dětí a mládeže stříbro uzavřen. Od tohoto data nebudou až do odvolání probíhat žádné zájmové útvary, akce ani pronájmy prostor. Sledujte webové a facebookové stránky DDM Stříbro a MěÚ stříbro, kde budou zveřejňovány aktuální informace – např. Odvolání mimořádného opatření a opětovné zahájení vzdělávání.

28.02.2020 Letní táborová činnost 2020

V sekci tábory je zveřejněna nabídka letní táborové činnosti. Přihlašování bude možné on-line způsobem od 9. 3. 2020 od 16,00 hod.. Případné dotazy rádi zodpovíme v úředních hodinách kanceláře pedagogů případně telefonicky nebo mailem..

13.02.2020 Letní tábory DDM Stříbro

V současné době vytváříme nabídku táborové činnosti na letošní léto. Nabídku plánujeme zveřejnit 28. února 2020. Přihlašování pak bude možné on-line způsobem od 9. 3. 2020 od 16,00 hod..

​Stříbrské dorostenky na MČR v halové lukostřelbě.

07.02.2020  
O prvním únorovém víkendu se konalo 30. Mistrovství ČR dorostu v halové lukostřelbě. Letošním hostitelem byl Kostelec na Hané. Sešlo se zde celkem sedm kategorií. V divizi holý luk se zúčastnily i Tereza Dischingerová, Viktorie Möllerová a Klára Mužíková, které závodí za LK Lukostřelci Českého lesa a připravují se v DDM Stříbro.
 V kategorii kadetek se po základní části radovala ze třetího místa a z postupu do eliminace radovala Viki. V kategorii juniorek si postup do eliminačních soubojů vybojovala Tereza, když postoupila také ze třetího místa. Obě z postupujících si v této části nastřílely osobní rekordy.  Kláře tentokrát postup ze základní části unikl o pár bodů a skončila celkově na 5. místě.
V neděli následovaly eliminace, kde se již rozhodovalo o konečném celkovém pořadí. Tereza, oslabená nemocí, vybojovala krásné 4. místo. Viki skončila na celkovém 5. místě. 
Za předvedené výkony zasluhují děvčata poděkování za vzornou a příkladnou reprezentaci.