Novinky

03.03.2021 Tábory 2021

Přehled nabízených táborů na letošní léto je zveřejněn v sekci Tábory, kde se nachází také další informace. Přihlašování bude možné on-line způsobem od 10. 3. 2021 od 16,00 hod.. Tábory budou organizovány dle platných protiepidemických opatření a aktuálních nařízení vlády ČR a budou zahájeny pouze v případě naplněné minimální stanovené kapacity tábora. Případné dotazy rádi zodpovíme telefonicky nebo e-mailem.

29.01.2021 Táborová činnost DDM Stříbro

V současné době připravujeme nabídku táborové činnosti na letošní letní prázdniny. Nabídku plánujeme zveřejnit ve středu 3. března 2021. Přihlašování pak bude možné on-line způsobem od 10. března 2021.

13.01.2021 Vyhodnocení Vánoční kreativní výzvy

Výzvy se zúčastnilo celkem 6 vánočních perníkových prací. Nejlepší díla jsou zveřejněna ve Fotogalerii. Všichni zúčastnění budou oceněni. O termínu a způsobu předání ocenění budou účastníci informováni. Děkujeme všem zúčastněným za účast a věříme, že se spolu s dalšími zájemci zapojí do připravovaných Masopustních výzev.

​Březnové výzvy DDM Stříbro

06.03.2021
I přes současné omezené možnosti aktivit připravil Dům dětí a mládeže Stříbro pro zájemce další výzvy, tentokrát s cílem zlepšit fyzickou zdatnost a psychickou pohodu.
Užijte si pohodové chvilky u následujících výzev:
 

  • Pojď si dát do těla
Dej si s námi nedělní cvičení …
  • Stříbrské kilometry 
Obejdi hranice katastru města Stříbra …
  • Jarní Rodinná hledačka
Vydejte se společně ven a najděte 12 věcí z jarní přírody…
 Zahájení uvedených výzev je naplánováno na pondělí 8. března 2021.
Pravidla jednotlivých výzev budou zveřejněna od 7. 3. 2021 na webových stránkách DDM Stříbro v sekci Výzvy DDM, sociálních sítích DDM Stříbro a na vývěsní tabuli u DDM Stříbro.
Budeme rádi, když se s námi a ostatními podělíte o zážitky z plnění jednotlivých výzev. Třeba na Facebooku