Novinky

03.03.2021 Tábory 2021

Přehled nabízených táborů na letošní léto je zveřejněn v sekci Tábory, kde se nachází také další informace. Přihlašování bude možné on-line způsobem od 10. 3. 2021 od 16,00 hod.. Tábory budou organizovány dle platných protiepidemických opatření a aktuálních nařízení vlády ČR a budou zahájeny pouze v případě naplněné minimální stanovené kapacity tábora. Případné dotazy rádi zodpovíme telefonicky nebo e-mailem.

29.01.2021 Táborová činnost DDM Stříbro

V současné době připravujeme nabídku táborové činnosti na letošní letní prázdniny. Nabídku plánujeme zveřejnit ve středu 3. března 2021. Přihlašování pak bude možné on-line způsobem od 10. března 2021.

13.01.2021 Vyhodnocení Vánoční kreativní výzvy

Výzvy se zúčastnilo celkem 6 vánočních perníkových prací. Nejlepší díla jsou zveřejněna ve Fotogalerii. Všichni zúčastnění budou oceněni. O termínu a způsobu předání ocenění budou účastníci informováni. Děkujeme všem zúčastněným za účast a věříme, že se spolu s dalšími zájemci zapojí do připravovaných Masopustních výzev.

Velikonoce s DDM Stříbro

19.04.2021
Přišlo jaro a s ním i Velikonoce a vše s nimi spojené. Abychom si nejen my, ale i naše děti z DDM Stříbro zpříjemnili tento svátek, nachystali jsme pro děti i jejich rodiče pár tipů a nápadů. O projekt Velikonoce s DDM se postarali všichni interní zaměstnanci. Připravili jsme témata, materiál a šlo se na věc. Celý proces výroby, pečení, tvoření či malování jsme poctivě vyfotili, nahráli, popsali a vložili na web DDM. Co vše jsme si pro vás nachystali? 
Pletení pomlázky, výroba píšťalky, velikonoční perníčky, výroba jarní vazby z proutí, pečení lineckých vajíček  a vajíčka barvené pomocí rýže. 
Témata jsme volili tak, aby si na své přišel opravdu úplně každý. Chlapci využili návodu na pletení pomlázek či výrobu píšťalek, nejmenší děti barvily úžasná vajíčka pomocí barvené rýže, starší děti se pustily do zdobení velikonočních perníčků a větší slečny za pomocí maminek pekly linecké a tvořily vazbu z proutí.
Lucie Rabadová nám zaslala fotku lineckých vajíček, které upekla pro své syny. Štěpán a Daniel Suchých se pustili do pečení perníčků a vázání proutí. Maminka nám také zaslala chlapců výtvor. Další překrásný perník přišel od Terezky Turkové, která jako členka týmu SilverTeam Cheerleaders vytvořila pro tým velikonoční cheer perníček. Děkujeme všem, kteří nám zaslali svůj výtvor. Moc si toho vážíme.
Všem moc děkujeme za zapojení do aktivit a za přízeň. 
 
Za DDM Stříbro
 
Jitka Zaoralová